Aizdevumu salīdzināšana

Aizdevumu salīdzināšana ļauj atrast labāko iespēju no daudzajiem variantiem. Domājot par aizdevumu, nav ieteicams pieņemt pirmo piedāvājumu, bet gan iepazīties ar to, kas ir pieejams. Atšķirības kredītu izmaksās starp dažādiem kredītu sniedzējiem var būt lielas, tāpēc, izsolot aizdevumus, var panākt ļoti ievērojamus ietaupījumus. Pūles ir mazas, bet iegūtais ieguvums ir liels. Vērts solīt arī jau esošu kredītu, jo tikpat labi pēc tam var atrast izdevīgāku variantu. Aizdevuma procentu likme ir viens no lielākajiem konkurences faktoriem, taču aizdevumiem bieži vien ir jāmaksā arī citas izmaksas. Piemēram, par kredīta izņemšanu var tikt iekasētas dažādas summas, kas sliktākajā gadījumā krietni palielina kopējās kredīta izmaksas. Salīdzinot dažādas iespējas, var atrast sev lētāko un piemērotāko variantu.

Kreditors Aizdevuma summa līdz: Aizdevuma termiņš līdz: Min GPL, % Vecums no: LAFPA biedrs Mājas lapa
bino.lv 1 000 € 3 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
Viasms.lv 3 000 € 10 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
vizia.lv 10 000 € 10 gadi 1.99% 20 Uzzināt vairāk
Elizings.lv 25 000 € 8 gadi 5% 18 Uzzināt vairāk
Latkredits.lv 15 000 € 6 gadi 6.9% 18 Uzzināt vairāk
Altero 25 000 € 7 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Ferratum 15 000 € 7 gadi 7% 20 Uzzināt vairāk
Sefinance 25 000 € 10 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Bigbank  25 000 € 10 gadi 8.9% 18 Uzzināt vairāk
Moneza 25 000 € 5 gadi 15% 20 Uzzināt vairāk
HipoCredit 500 000 € 20 gadi 15.5% 20 Uzzināt vairāk
banknote.lv 5 000 € 5 gadi 20% 20 Uzzināt vairāk
Credit24 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
creditus.lv 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
CreamCredit 1 000 € 5 gadi 21% 20 Uzzināt vairāk
Aizdevums.lv 7 500 € 7 gadi 23% 18  
viacredit.lv 3 000 € 1 gads 25.5% 20 Uzzināt vairāk
ondo.lv 2 000 € 10 gadi 37.8% 20 Uzzināt vairāk
Crediton.lv  2 000 € 10 gadi 38% 18  
smscredit.lv 5 000 € 1 gads 43.8% 20 Uzzināt vairāk
Vivus 10 000 € 5 gadi 47.4% 20 Uzzināt vairāk

Ar kombinēto aizdevumu var salikt dažādus aizdevumus un ātros padomus. Priekšrocība ir tāda, ka vairāku kredītu vietā ir tikai viens aizdevums ar procentiem un izmaksām, kas jākārto. Kredīta apkalpošanas izmaksas un ikmēneša atmaksājamā summa ir zemākas par atsevišķo kredītu kopējo summu. Tāpēc vairāku kredītu apvienošana sniedz priekšrocības, it īpaši, ja vairs nevēlaties sekot līdzi visiem aizdevumiem un to izdevumu summai. Konkurējieties par konsolidācijas aizdevumiem tāpat kā par citiem aizdevumiem, jo ​​arī starp šiem aizdevumiem pastāv atšķirības. Tajos tāpat kā citos aizdevumos summas, procentu likmes un aizdevuma nosacījumi var atšķirties, tāpēc nevajadzētu samierināties ar pirmo variantu. Iepazīstot pieejamās iespējas, jūs varat ietaupīt lielas naudas summas.

Aizdevumu salīdzināšana rada ietaupījumus

Aizdevuma solīšana vienmēr ir vērtīga. Tāpēc esiet uzmanīgi, veiciet kredītu salīdzinājumu un izvēlieties sev lētāko un piemērotāko variantu no visiem pieejamajiem kredītiem. Lētākais kredīts var ietaupīt ievērojamas summas. Kā būtu ar tūkstoš eiro ietaupīšanu gadā? Kredītu faktiskās gada procentu likmes var atšķirties par vairākiem procentpunktiem. Ietaupījumus var radīt arī atšķirības citās aizdevuma izmaksās. Taču tas nenozīmē, ka ikmēneša maksājumu iemaksas pieaugs, bet tieši otrādi, iespējams, tās samazināsies, kad vairāku kredītu vietā būs tikai viens atbalstāmais. Tajā pašā laikā raizes un bēdas, ko, iespējams, ir atnesuši daudzi patēriņa kredīti, pazūd. Līdz ar patēriņa kredītu apvienošanu ir garīgi daudz vieglāk nokārtot vienu kredītu nekā ikmēneša iemaksas, kas sastāv no daudziem dažādiem aizdevumiem.

Aizdevuma solīšana parāda patieso aizdevuma iespēju cenu

Sacentieties par savu aizdevumu un izvēlieties zemāko procentu likmi savam jaunajam aizdevumam. Konkursā iekļauto kredītu procentu likmes var būt ļoti dažādas, līdz pat 4 – 20%, tāpēc iespējamie ietaupījumi var būt ļoti lieli. Tomēr aizdevuma procenti bieži vien ir atkarīgi no aizdevuma lieluma: jo lielāka aizdevuma summa, jo mazāki procenti. Jebkurā gadījumā, izsolot aizdevumu, jūs varat ietaupīt ievērojamas summas, turklāt runa nav par mazām naudām. Liela nozīme ir aizdevumiem, jo ​​īpaši, ja runa ir par aizdevumu apvienošanu, lai atrisinātu kredīta un parādu problēmas. Iegūstot labāko iespējamo procentu likmi un zemākās iespējamās izmaksas jaunam kredītam, aizņēmējam ir vislielākās iespējas izdzīvot parāda samaksu. Tas var sākt pilnīgi jaunu dzīvi bez maksājumu kļūmēm, ātriem trikiem un kredītinformācijas zaudēšanas.

Solīšana iespējama gan lieliem, gan maziem aizdevumiem

Sacenšoties par aizdevumiem, jūs varat uzlabot savas finanses. Samazinoties ikmēneša maksātajai summai, vairāk naudas paliek citai dzīvošanai vai pat uzkrājumu veidošanai. Tas var būt pirmais solis ceļā no parādiem uz brīvu parādu. Labākajā gadījumā parādnieka dzīves virzienu var apgriezt, atbrīvojoties no daudziem dažādiem patēriņa kredītiem. Konkurētspējīgi kredīti ietver, piemēram, auto kredītus, renovācijas kredītus un kredītus atvaļinājumiem un citam patēriņam. Aizdevuma piedāvājumus var iesniegt līdz 70 000 eiro atkarībā no pakalpojuma sniedzēja. Problēma bieži vien ir mazākie kredīti, kas uzkrāti vairākos dažādos veidos. Aizdevums tiek izmaksāts vairākām dažādām organizācijām ar dažādām procentu likmēm. Sacenšoties un apvienojot kredītus, pat šāda apjoma kredītos var gūt lielus ietaupījumus, un ietekme uz pašu finansēm ir liela.

• Aizdevuma procentu likme atšķiras ne tikai no kredīta sniedzēja, bet arī no pieteikuma iesniedzēja

• Aizdevumu solīšana nav saistoša

Aizdevumu izsolīšana notiek ātri

Varētu iedomāties, ka piedāvājumu pieprasīšana no vairākiem dažādiem kredītu sniedzējiem aizņemtu daudz laika. Taču aizdevuma konkursu izsludināšana ir padarīta vienkārša, jo to var ērti izdarīt, piemēram, tiešsaistē. Pakalpojumu sniedzēji, kas pārzina kredītu konkursus, ar vienu pieteikumu pieprasa piedāvājumus līdz pat 20 kredītu sniedzējiem. Tāpēc aizdevuma solīšana ir ātra un vienkārša. Jūs varat aizpildīt veidlapu tiešsaistē pats vai arī varat to izdarīt pa tālruni kredītu konsultanta vadībā. Pēc tam pakalpojumu sniedzējs pārsūta aizdevuma pieteikumus. Atbildot uz to, saņemsi vairākus aizdevuma piedāvājumus, no kuriem varēsi izvēlēties sev piemērotāko variantu vai arī neizvēlēties kādu no tiem. Aizdevuma piedāvājumus varat pieprasīt no vairākām vietām bez raizēm, jo ​​tie nav saistoši un nav jāpieņem. Atbildes tiek saņemtas ātri, parasti tās pašas dienas laikā.

Vai ir droši solīt kredītu tiešsaistē?

Tradicionāli aizdevums tiek pieteikts bankā vai citā finanšu iestādē, apmeklējot vietu. Taču šāda veida darbība prasa gan laiku, gan enerģiju, īpaši, ja vēlies veikt dažādu kredītu sniedzēju salīdzinājumu. Ir viegli saprast, ka salīdzināt kredītus internetā ir ērtāk, vienkāršāk un ātrāk. Bet vai ir droši sniegt savu personisko informāciju tiešsaistē? Jā, jūs varat droši solīt kredītus tiešsaistē. Pakalpojumi darbojas drošā, šifrētā vidē, tāpēc nepiederošām personām nav iespējams piekļūt personas informācijai. Tāpat informācija netiek izpausta trešajām personām, piemēram, mārketinga nolūkos. Uzmanība tiešsaistē nekad nav slikta lieta, un jums vienmēr jādomā, kam uzticēties. Tomēr Somijas uzņēmumi, kas piedāvā konkursus par aizdevumiem, neizpauž informāciju nevienam, kam tās nepieder.

Vai aizdevuma konkursa procedūra rada papildu izmaksas?

Kredīti vienmēr ietver izmaksas, par kurām jūs, iespējams, uzreiz neiedomājat. Kredītu izmaksas sastāv ne tikai no procentu izmaksām, bet ar tām vienmēr ir saistītas arī dažādas apstrādes izmaksas. Aizdevumu izsoles tās s

ijaan ir bez maksas, tāpēc to var izdarīt tikai ar eksperimentālu un pētniecisku prātu. Aizdevumu konkursa mērķis ir samazināt izmaksas. Ja piesakāties jaunam aizdevumam, varat salīdzināt un uzzināt par lētākajām iespējām. Ja jums jau ir aizdevums, varat to piedāvāt un noskaidrot, vai varat atrast lētāku alternatīvu. Pats konkurss ir bezrūpīgs tādā ziņā, ka tas nenes papildu izmaksas un ne ar ko nesaista. Mērķis ir īpaši izpētīt, vai ir iespējams samazināt izdevumus un tādējādi, iespējams, uzlabot savas finanses.

Sacenšoties par aizdevumiem, jūs varat salīdzināt procentu likmes

Aizdevumu solīšana var dot lielus ietaupījumus, jo aizdevumu procentu likmes var ļoti atšķirties. Jo lielāks aizdevums, jo lielāks ir ietaupījums, taču atšķirības var būt ievērojamas pat mazākiem aizdevumiem. Procentu likmes atšķiras atkarībā no kredīta sniedzēja, tāpēc, jautājot piedāvājumus no dažādām vietām, var iegūt ļoti atšķirīgus rezultātus. Tāpēc pūles bieži tiek atalgotas ar lētāku aizdevuma procentu likmi. Taču procentu likmi ietekmē arī aizdevuma pieprasītāja informācija, tāpēc ne visi var saņemt kredītu ar vienādu procentu likmi, pat no vienas vietas. Galīgo procentu likmi cita starpā ietekmē pašu ienākumu līmenis, bagātība, iespējamie citi parādi un tas, vai darba attiecību kvalitāte ir īslaicīga vai pastāvīga. Šī informācija stāsta par spēju samaksāt kredītu, kas galu galā ietekmē arī procentu likmi. Aizdevēji novērtē klientu un piedāvā kredītu atbilstoši klientam.

Aizdevumu izsoles ietaupa laiku un naudu

Izsolot aizdevumu, var panākt ievērojamus ietaupījumus. Sacensties par jaunu aizdevumu vienmēr ir izdevīgi, un pirms galīgā lēmuma pieņemšanas ir vērts izpētīt dažādas iespējas. Tomēr ne vienmēr tiek uzskatīts, ka var izsolīt arī vecu kredītu. To pat ir vērts darīt ik pēc pāris gadiem, jo ​​kāda cita puse var piedāvāt kredītu par zemāku cenu nekā līdzšinējā. Aizdevuma solīšana arī ietaupa laiku. Ar vienu pieteikumu jūs varat saņemt aizdevuma piedāvājumu no vairāk nekā 20 aizdevumu sniedzējiem. Dažkārt var gadīties, ka viena puse kredītu nepiešķir vispār, bet kāda cita var. Veicot pieteikumu tiešsaistē, jūs ietaupāt laiku, jo nav jāveic aptauja katram atsevišķi uz vietas. Jūs varat viegli salīdzināt aizdevuma piedāvājumus un jums nav jāpieņem neviens no tiem, ja jūs neapmierina rezultāts.