Kredītu refinansēšana – aizdevums parādu refinansēšanai

Aizdevumu refinansēšana ir aizdevums, kura mērķis ir dzēst vecos patēriņa kredītus, aizdevumus līdz algai un citus parādus. Patēriņa kredītu augstās procentu likmes un izmaksas aizņēmējam ātri vien kļūst dārgas. Apvienojot vienā kredītā vairākus mazos kredītus, kredītkaršu parādus, Ātros kredītus un iemaksas, tikai vienuviet ir jāapmaksā izdevumi un procenti. Īpaši, apvienojot Ātros kredītus, iespējams ietaupīt ievērojamas summas, jo to procentu likmes ir augstākās no visiem kredītu veidiem, salīdzinot ar aizdevuma kapitālu. Bieži vien arī kopējā atmaksājamā summa un ikmēneša iemaksa ir mazāka nekā vairākiem patēriņa kredītiem kopā.

Kreditors Aizdevuma summa līdz: Aizdevuma termiņš līdz: Min GPL, % Vecums no: LAFPA biedrs Mājas lapa
bino.lv 1 000 € 3 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
Viasms.lv 3 000 € 10 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
vizia.lv 10 000 € 10 gadi 1.99% 20 Uzzināt vairāk
Elizings.lv 25 000 € 8 gadi 5% 18 Uzzināt vairāk
Latkredits.lv 15 000 € 6 gadi 6.9% 18 Uzzināt vairāk
Altero 25 000 € 7 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Ferratum 15 000 € 7 gadi 7% 20 Uzzināt vairāk
Sefinance 25 000 € 10 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Bigbank  25 000 € 10 gadi 8.9% 18 Uzzināt vairāk
Moneza 25 000 € 5 gadi 15% 20 Uzzināt vairāk
HipoCredit 500 000 € 20 gadi 15.5% 20 Uzzināt vairāk
banknote.lv 5 000 € 5 gadi 20% 20 Uzzināt vairāk
Credit24 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
creditus.lv 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
CreamCredit 1 000 € 5 gadi 21% 20 Uzzināt vairāk
Aizdevums.lv 7 500 € 7 gadi 23% 18  
viacredit.lv 3 000 € 1 gads 25.5% 20 Uzzināt vairāk
ondo.lv 2 000 € 10 gadi 37.8% 20 Uzzināt vairāk
Crediton.lv  2 000 € 10 gadi 38% 18  
smscredit.lv 5 000 € 1 gads 43.8% 20 Uzzināt vairāk
Vivus 10 000 € 5 gadi 47.4% 20 Uzzināt vairāk

Kredītu refinansēšana vai kredītu apvienošana?

Tiem, kas pārzina vienošanās aizdevumu, jāņem vērā, ka tas nav gluži tas pats, kas kredītu apvienošana. Dažreiz jūs redzat vārdus kombinācija aizdevums un vienošanās aizdevums tiek lietoti blakus. Tomēr starp tiem ir dažas atšķirības, ar kurām jums vajadzētu iepazīties, izmeklējot aizdevuma lietas. Sakārtojuma aizdevums ir bankas piešķirts aizdevums, par kuru ir saņemta garantijas apņemšanās no Garantiju fonda vai līdzīgas personas. Konsolidācijas kredīts – citiem vārdiem sakot, kredītu apvienošana – nozīmē vairāku parādu, kredītkaršu, iemaksu vai patēriņa kredītu apvienošanu vienā pieejamākā aizdevumā. Viens apvienotais aizdevums palīdz kontrolēt pašam savas finanses, jo pēc apvienošanas parāds tiek nomaksāts tikai vienā vietā bez vairāku kredītu izmaksu pārklāšanās. Tajā pašā laikā tiek samazināti visi vecie kredīti. Kredītu apvienošana ļauj nodrošināt zemāku procentu likmi un elastīgāku maksājumu plānu, kur maksājuma termiņu un ikmēneša iemaksas var vieglāk pielāgot pieteikuma iesniedzēja personīgajai dzīves situācijai. Aizdevumus parasti var apvienot bez ķīlas.

Savukārt strukturālajam aizdevumam raksturīgs tas, ka pirms kredīta piešķiršanas ar padomdevēju vai apstrādātāju tiek pārskatīta finansiālā situācija. Dažkārt pēc palīdzības var prasīt līdzpieteicēju vai izmantot Garantiju fonda galvojumu. Tātad tas nav gluži parasts konsolidācijas aizdevums bez ķīlas, kas tiek piešķirts visiem patērētājiem.

Kredītu apvienošana ietaupa naudu

Kredītu apvienošana ir piemērota vairumam situāciju, kad personai, kas piesakās aizdevumam, ir jāmaksā daudz mazu ātro padomu, kredītkartes vai nomaksas līgumi. Apvienojot divus vai vairākus aizdevumus, tiek izveidots viens aizdevums ar lielāku, apvienotu summu, nepārklājot papildu izmaksas, piemēram, konta pārvaldīšanas maksas. Lielāka aizdevuma summa nodrošina zemāku procentu likmi, bieži vien tikai dažus procentus, un elastīgāku atmaksas termiņu. Bieži vien ir daudz lielāka individuāla elastība apvienotā kredīta ikmēneša iemaksā un maksāšanas laikā. Turklāt šodien konkurence konsolidācijas kredītu jomā ir sasniegusi ne tikai jaunākās finanšu institūcijas, bet arī lielāko daļu banku. Tas nozīmē, ka, pieaugot konkurencei un bankām ieviešot tirgū savus parāda produktus, no patērētāja viedokļa uzlabojas arī aizdevuma nosacījumi. Konsolidācijas aizdevums ir jauna aizdevuma pakete, uz kuru attiecas aktuāli nosacījumi, kas bieži vien ir labāki par vecajiem algas aizdevumiem un nomaksas līgumiem.

Kā es varu saņemt vienošanās aizdevumu?

Daudzas dažādas bankas un finanšu iestādes piedāvā strukturētus aizdevumus. Internetā ir pieejami vairāki ērti pakalpojumi, kas atvieglo strukturēto aizdevumu konkursu. Tāpēc ir vērts nosolīt būvniecības kredītu pirms tā iegādes. Sacenšoties jūs iegūsit strukturētu aizdevumu, kas atbilst jūsu situācijai, kopējai aizdevuma summai un vēlamajai ikmēneša iemaksai. Kad esat atradis strukturētā aizdevuma sniedzēju vai vairākus, kas jums patīk, varat iesniegt aizdevuma pieteikumu. Jūs saņemsiet aizdevumu piedāvājumus atpakaļ un varēsiet izvēlēties sev labāko variantu. Piesakoties vienošanās aizdevumam, aizdevuma pieprasītājs aizpilda jautājuma veidlapu par savu situāciju, kurā stāsta par savām parādsaistībām un dzīves situāciju. Šī informācija ir svarīga strukturētā aizdevuma pieteikšanās procesā, jo strukturētā aizdevuma mērķis ir palīdzēt izkļūt no parādu cikla un novērst turpmākas parādsaistības. Bieži vien ir ievērojams ieguvums no kopīga pieteikuma iesniedzēja, t.i., piesakoties aizdevumam kopā ar citu personu, lai saņemtu vienošanās aizdevumu.

Noderīga informācija par strukturēto aizdevumu un Garantiju fondu

Vienošanās aizdevuma īpašība ir tāda, ka patērētājs meklē palīdzību ar savām finansiālajām problēmām un pārbauda savu finansiālo situāciju kopā ar konsultantu vai apstrādātāju. Ar galvojuma fonda galvojumu banka var piešķirt aizdevumu arī tad, ja ir pazaudēta kredītinformācija un ir izdarīta norāde par maksājuma saistību neizpildi. Papildus garantiju fondam vēl viena persona, kas garantē strukturētus aizdevumus, ir Svea Ekonomi. Sakārtojuma aizdevums ir izdevīgs risinājums, kad pārvaldīt savas finanses, ņemot jaunus patēriņa kredītus, šķiet sarežģīti un vienmēr rada jaunas parādu problēmas. Tāpēc restrukturizācijas aizdevums ir paredzēts tikai veco parādu segšanai, un tā mērķis ir novērst turpmākas parādsaistības. Vienošanās aizdevums ir labs risinājums tiem, kuri meklē izmaiņas savās finansēs un kuriem nepieciešama palīdzība. Ja zini, ka sekosi līdzi kredītu atmaksai un varēsi pārvaldīt savas finanses, bez raizēm apvienojiet aizdevumus konsolidācijas aizdevumā. Pretējā gadījumā jums vajadzētu apsvērt strukturētu aizdevumu un parādu konsultācijas.

Garantijas fonda garantija palīdz, ja citas garantijas nav pieejamas

Garantiju fonda galvojums atbrīvo aizdevuma pieprasītāju no citām garantijām un nav nepieciešams saistīt citas personas kā galvotājus. Sakārtošanas kredītu piešķir banka, tātad tas ir bankas aizdevums, ar kuru tiek dzēsti daudz un dažādi parādi. Vairāki mazāki parādi tiek apvienoti arī ar restrukturizācijas aizdevumu, gluži kā konsolidācijas kredīts. Garantiju fonda galvojumu strukturētajam aizdevumam var pieteikties, ja šķērslis strukturētā kredīta saņemšanai ir citādi, piemēram, ķīlas trūkums vai maksājuma saistību neizpildes ieraksts, parāda piedziņa. Garantiju fonda garantētā sakārtošanas kredīta maksimālā summa ir 34 000 eiro. Strukturālajam aizdevumam ar garantiju fonda galvojumu var pieteikties arī kopā ar dzīvesbiedru, tādā gadījumā maksimālā aizdevuma summa ir 45 000 eiro. Minimālā aizdevuma summa Garantiju fonda galvojumos ir 2000 eiro. Garantijas fonda garantijai nepieciešama noteikta dzīves situācija. Atcerieties, ka ir jāspēj atmaksāt arī apvienoto kredītu, t.i., pretendentam ir jābūt regulāriem ienākumiem.

Ceļā uz atbildīgu mājsaimniecības pārvaldību ar sakārtošanas aizdevumu

Būtiskākā atšķirība starp strukturēto kredītu un konsolidācijas kredītu ir tā, ka apvienošanas kredīts ir parasts patēriņa kredīts, kas tiek piešķirts jebkuram iedzīvotājam bez ķīlas vai galvotājiem, ja citādi kredītinformācija ir sakārtota. No otras puses, ir iespējams saņemt vienošanās aizdevumu pat tad, ja kredītinformācija ir pazaudēta un aizdevumi ir atsavināti. Restrukturizācijas aizdevuma mērķis ir stabilizēt pārmērīgo parādsaistību situāciju un patiesi atjaunot ekonomiku. Sakārtojuma aizdevumam ir nepieciešams, piemēram, Garantiju fonda galvojums, kas savukārt prasa, lai pretendentam būtu patiesa vēlme mainīt savu pārmērīgo parādsaistību situāciju, novērst problēmas, kas novedušas pie parādsaistībām, kā arī stabilizēts, stabils. dzīves situāciju un spēju dzēst parādus no regulāriem algas vai pensijas ienākumiem. Strukturētā aizdevuma gadījumā klients vispirms izskata savu situāciju ar ekspertu, pirms vecie kredīti tiek apvienoti vienā strukturētajā aizdevumā.

  • Konsolidācijas aizdevums apvieno vairākus nelielus parādus vienā pieejamākā aizdevumā.
  • Restrukturizācijas aizdevums apvieno vecos parādus, lai varētu novērst pārmērīgās parādsaistības.
  • Vienošanās aizdevumam var būt nepieciešams paralēlais pieteikuma iesniedzējs.
  • Garantiju fonds garantē strukturētus aizdevumus pat tad, ja kredītinformācija ir pazaudēta.

Kredītu apvienošana un paralēlais pretendents

Aizdevumus var apvienot arī kopā ar paralēlo pieteicēju. Apvienoto aizdevuma summu var palielināt, piesakoties kopējam kredītam ar citu personu, piemēram, laulāto. Svarīgs ir aizdevuma summas lielums, jo lielāka summa parasti nozīmē zemāku procentu likmi. Kopā ar laulāto var saņemt kopīgu aizdevumu līdz 60 000 eiro un Garantijas fonda strukturēto aizdevumu kopā ar dzīvesbiedru līdz 45 000 eiro. Divu personu parādu apvienošana nozīmē, ka abu vecie parādi tiek apvienoti vienā parāda vienībā, kuru personas atmaksā kopā. Šajā gadījumā solidāri pieteicēji ir atbildīgi par visu aizdevuma summu kopā, nevis vienas personas. Pieteikšanās aizdevumam kopā ar citu personu var atvieglot kredīta saņemšanu un ieviest lielāku elastību maksājumu plānā. Galvenais, jūs neesat viens ar savu aizdevumu!

Vienošanās aizdevums un maksājumu kavējumi

Problemātiska parādu situācija var izraisīt nemaksāšanas ierakstu un kredītinformācijas zudumu. Ko darīt brīdī, kad ātrie kredīti un patēriņa kredīti ir noveduši pie parādu spirāles, kur īpašums nonācis apķīlāšanā un kredītinformācijas zudums liedz aizņemties jaunu kredītu? Šādā situācijā finanšu problēmu risināšana ar jaunu patēriņa kredītu ne vienmēr palīdz situācijai virzīties uz priekšu. Sakārtošanas aizdevums atšķiras no konsolidācijas aizdevuma ar to, ka to var saņemt pat tad, ja kredītinformācija ir pazaudēta. Vienošanās aizdevuma mērķis ir palīdzēt pieteikuma iesniedzēja finansēm patiesi atgūt formu. Tieši tāpēc Garantiju fonda vai, piemēram, Svea Ekonomi garantēto strukturēto kredītu var piešķirt arī maksājumu neizpildes gadījumā. Tomēr tas prasa patiesu vēlmi un apņemšanos uzlabot savu finansiālo stāvokli. Sociālais kredīts var būt pieejams arī pašvaldībās, kam var pieteikties parādu dzēšanai.

Jūsu finanses jūsu pašu rokās

Ikviens vēlas būt labākais eksperts savās finansēs un spēt kontrolēt savu dzīvi un naudu. Iekļūšana parādu spirālē nav situācija, ko kāds vēlētos, jo satraukums par finansēm un naudu negatīvi ietekmē daudzas dzīves jomas. Ja ik mēnesi ir jādomā par vairāku dažādu kredītu maksājumu plāniem un atmaksas termiņiem, var šķist, ka tavas dzīves un finanšu pārvaldīšana ir citu, nevis tavējo rokās. Viens būtisks iemesls, kāpēc kredītu apvienošana atvieglo finanšu pārvaldību, meklējams tieši tajā apstāklī, ka konsolidācijas vai sakārtošanas aizdevums ir viena vienība, kas ļauj atmaksāt vairākus vecus parādus, maksājot vienu kredītu, bieži vien ar labākiem nosacījumiem un izdevīgāku. procentu likme. Kad naudas lietas ir sakārtotas, ir vieglāk izbaudīt dzīvi kopumā.